Marmaris Gezilecek Yerleri | Marmaris otelleri

03 Temmuz 2017

Marmaris İle Tatili Zirvede Yaşayın!

Hepimiz gün geçtikçe yaşlanıyoruz. Açık konuşmak gerekirse hepimiz her işe gidip geldiğimizde biraz daha yoruluyoruz. Trafik yoğunluğundan tutun da bozulan kahve makinelerine kadar gün boyunca birçok şeye sinir oluyoruz. Evet, siz artık bir tatili hak ettiniz. Cennet ülkemiz size birçok tatil imkânı sunuyor. Bizler ise size en iyisini ve en eşsizini sunuyoruz. Eğer birkaç hafta kafayı vurup dinlenecekseniz Marmaris tam size. Marmaris hiçbir zaman kısıtlanamaz. Biz sizlere maalesef Marmaris’e gidin şurayı gezin diyemeyiz. Çünkü Marmaris her sokağıyla başı başına bir tatil cennetidir. Marmaris gezilecek yerler denildiğinde akıllara elbette plajlar, su parkları ve antik yapılar geliyor ancak asıl önemli olan Marmaris sokaklarının tuzlu kokusunda rahatlamayı öğrenmektir.

marmaris otelleri

marmaris otelleri

Neticede tatile gideceksiniz. Yılın bir kısmını ayırdığınız bu dinlenme günlerine yapmanı gereken tek şey anının tadını çıkarmak olmalı. Bu nedenle de çok iyi bir otel seçimi yapmanız gerekiyor. Marmaris otelleri bu konuda size isteklerinizi verecektir. Gerek konfor gerekse de hizmet standartları tam da bir tatile yakışır şekilde. Denize yakın olan otellerde tuzlu deniz kokusuna maruz kalarak derin uykular çekebilir, akşamları sahilde dondurmanız elinizde yürüyüş yapabilirsiniz. Marmaris ucuz oteller denilince de akıllara gelen ilk yer. Onca konfora ve lükse rağmen oldukça uygun fiyatları sunan bu oteller, tam olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar.

Marmaris Gezilecek yerleri

Marmaris Gezilecek yerleri

Gerek otelleri gerekse de eşsiz hayatıyla Marmaris tam bir tatil cenneti. Hangi mevsimde giderseniz bu cennet şehrin eşsiz manzaralarında kayboluyorsunuz. Sokaklarını sarmış tuzlu deniz kokusu sizi baştan çıkaracak. Sokak aralarında bulunan eski kütlerleri yaşatan o eski lokanta ve çay bahçeleri sizleri alıp eskilere götürecek. Şehir parkları sayesinde gününüzü gölgelerin altında geçirebilirsiniz. Tabi ki de eşsiz denizi ve kumsalıyla Marmaris sizlere yüzmek için ve yürüyüş için oldukça geniş fırsatlar tanıyor. Marmaris yılların yorgunluğunu atabilmek için çok uygun bir yer. Ailenizle seviyeli bir toplumun içinde güzel bir tatil yapmak istiyorsanız Marmaris tam size göre. Hiçbir sorunla karşılaşmayacağınız bu tatil meskeninde eşsiz tatil anıları biriktirebilirsiniz.

Barbossa Marmaris

Barbossa Marmaris

Keşfedilmemiş bir korsan gemisi gibi sizlerinde hafızasından hiç bir zaman silinmeyecek.

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük korsan BARBOSSA MARMARİS kruvazörü 400 kişi. BARBOSSA MARMARİS, toplam 46 metre uzunluğunda beş kattan oluşmaktadır. BARBOSSA MARMARIS’teki klimalı kapalı yemek odası, 3 bar, köpüklü parti diskosu, oyun odası, deniz suyu kaydıraklarının 3. katında animasyon ekibi ve birçok etkinlik mevcuttur; Açık büfe öğle yemeği tur sırasında açıktır.