Yılbaşı Otelleri

19 Aralık 2016

Merhaba Değerli okurlarım sizlere bugünkü konumuzda yılbaşı otelleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Son dönemlerde ülkemizde yaşanan terör olayları ne kadar canımızı yaksa da ve bir çok otelde yapılan programlar ve balo yemekleri iptal olsa da birçok  2019 otel  etkinlikleri ve programlar devam etmektedir.  Sizlerde bütçenize uygun otel bulmak için ana sayfamızdaki arama bölümünde gideceğiniz bölgedeki otelleri bulabilir ve en iyi fiyat garantisi ile fırsatı yakalayabilirsiniz.

Peki 2016 Yılı Türkiye’de Turizm anlamında nasıl geçti diyerek kendimize bir soru soracak olur isek; 

ilk baharın tam başlarında Rusya ile uçak düşürme krizi ile başlayan turizm darbesi rusların ülkemize gelmesi yasaklanması ile tam bir darbe yemiştir. Özellikle Antalya Otelleri Bu anlamda çok büyük bir hezimete uğrayarak kapanmaya kadar giden işletmeler gördük. Daha Sonra ülkemizdeki terör olayları ile yabancı turistlerin ülkemize  gelmesini engelleyen faktörler arasındadır. Otelcilik sektörü tam düzelecek diyerek indirimler sağlayan farklı kampanyalar yaparak yerli turisti kazanmak isteyen işletmeler bu defada 15 temmuz darbe girişimi ile bir çok devlet kurumunda izinlerin iptal olması ile turizm sektörüne bir tokat daha gelmiştir. Kısacası özetleyecek olursak 2016 yılı Tüm Turizm ailesine oldukça can alıcı bir yıl olmuştur.

Haydi sende 2017 Yılına girmek için en özel bir an yaşamak istiyorsan yılbaşı otelleri, 2017 yılbaşı otelleri, 2017 Yılbaşı etkinlikleri olarak arama yapabilirsiniz sitemizde.

2017 Yılının Başta ülkemize barış, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini arzu ederek, tüm turizm ailelerine başarılı bir yıl geçirmesini temenni ederek. Mutlu yıllar dileriz.

 

“Kaliteli Tatil Herkesin Hakkı”