Kuşadasında gezilecek yerler kuşadası ucuz oteller

05 Şubat 2017

Hoş geldin değerli okurum.Bugün sana kuşadasında gezilecek yerler , kuşadası ucuz oteller , kuşadası gece hayatı , kuşadası gidilecek kafeler , kuşadası otelleri ile ilgili detaylı bilgiler vereceğim.Öncelikle bu yazdı da kuşadasının tarihi yerlerden falan çok bahsetmeyeceğim.Çünkü tatile geleceksiniz 100 kişiden 5 kişi ancak bu tarz yerlere ilgi duyar.Aaa burada da zeus mağrası varmış bir gidelim demezsin. Yazın sıcağında bunla mı uğraşacaksınız.Kumsalda takılıp etrafı kesmek varken. Ama şu açıdan zeus mağrası güzel su eksi derecelerde oluyor.Yazın ortasında bile.Neyse konumuz bu değil haydi başlayalım bakalım neler yapacağız kuşadasında.

kuşadası plajları

kuşadası plajları

Öncelikle kuşadasına geldiniz ve nargile içeceksiniz.İyi yapan bir kafe arıyorsunuz.Önerim kesinlikle sahil köşesindeki Ottoman nargile atölyesi.Nargilesi olsun lezzet olsun 10 numara diyebiliriz.Çünkü tütünleri gerçekten kaliteli olup işlerinde çok iyiler.Kız arkadaşınızla geldiyseniz.Oturmak için elit bir kafe olarak da düşünebilirsiniz.

Mutlaka kuşadasında sahil köşesinde balık ekmek yemeyi de unutmayınız.Balık ekmek lezzet  olarak harikadır.Bizzat deneme fırsatı buldum.Bir de balıkla orada taze tutulup sunulmakta.Günün her sabahı tutulup servise sunuluyor.Fiyat olarak 8 TL gibi bir ücreti var.Mutlaka denemelisin.

kuşadası gezilecek yerler

kuşadası gezilecek yerler

Gezilecek yer olarak kadınlar plajına mutlaka gidiniz.Plaj olarak gerçekten güzel yüzülecek en iyi yer.Kuşadası bodrum alanya marmaris’e göre biraz emekli tatil yeri gibi kalabilir.O yüzden beklentiniz çok yüksek olmasın ama sessiz sakin ve tatil için uygun bir yer.İyi kafa dinlersin.

Kuşadası otelleri olarak öyle ahım şahım 5 yıldızlı çok otel yok.toplasanız 20 otel ancak çıkar.Ama oteller çoğunlukla sahil kesiminde butik otel tarzında.Oteller şirin ve güzel oteller.Otel fiyatları olarak da 150 TL üstü para asla ödemeyiniz.Çünkü ederi belli.Oteller genelde tam pansiyon olmakla birlikte uygun fiyatları ile ilgi çekiyor.Burada size şu otele gidin demem çok doğru olmaz sitemizdeki otel arama bölümünden arama yaparak otel fiyatlarını karşılaştırınız.Size uygun oteli seçip rezervasyon yapabilir ya da direk satın alabilirsiniz.Kuşadası ucuz otel konusunda uygunluğu ve az paraya uzun tatil için ideal bir yer.beni dinlediğinize asla pişman olmazsınız.

Kuşadasında mutlaka tatil yapınız.Kesinlikle gidilmesi gereken yerler olarak ajandanıza not alın.hayatınızda bir kerede olsa gitmelisiniz.

kuşadası plajları

kuşadası plajları

Kuş adası sahil köşesine oturmuş harika bir yapıya sahip şirin bir yer.Kafeler sahil köşesine yerleşmiş olup insanları harika insanlardır.İçten ve yardımsever bir halkı var.Sahil köşesinde her gün güzel zaman geçireceğiniz güzel mekanlar dışında arkadaşlarınızla yada eşinizle içki içebileceğiniz bistrolarda mevcut.Buralarda bira 13 TL gibi komik fiyatlara verilmektedir.Bir tatil bölgesine göre çok uygun.Birçok tatil bölgesinde sahte içki ile ilgili duyumlar almışsınızdır.Burada bu asla olamaz.gerçekten her konuda güvenebilirsiniz.Akşamları sahil köşesi cıvıl cıvıl olduğu mükemmel bir tatil bölgesidir.Tekrar belirteyim.diğer tatil bölgelerindeki gibi insanların sokaklarda zorbalık yaptığı bir yerin dışında sessiz sakin huzur veren bir yer.Böyle bir yerde tatil yapmak isteyen kafada iseniz doğru seçim olacaktır.

Sizlere anlatacağım bunlar.Tatile karar verdiyseniz lütfen sitenin en üstündeki otel aram yerinden otelleri kontrol ediniz.Boşluk durumunda fiyat karşılaştırmasına sahile uzaklığına kadar tüm bilgiler yer almaktadır.Tatile giderseniz mutlaka sitemize diğer ziyaretçilerimizin fikir sahibi olması için yorum yapmayı unutmayınız.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.Başka bir tatil tanıtımında görüşmek üzere.